Často kladené otázky

Jak tě mohu kontaktovat?

Nejlepší je mě kontaktovat prostřeďnictvím emailu jr-foto@email.cz a nebo na tel. čísle 777 013 666 .

Fotíš jen svatby?

Ne, nefotím pouze svatby. I přesto, že svatby tvoří většinu mých focení, fotím i portréty, rodinná focení.. Pro více informací doporučuji navštívit galerii.

Fotíš i celé svatby?

Ano, samozřejmě. Focení celodenních svateb rozhodně upřednostňuji a také všem doporučuji. Rád dokumentuji celý svatební příběh od ranních příprav až po večerní oslavy, proto také soboty mívám vyhrazeny pouze na celé svatby.

Nabízíš i předsvatební focení?

Ano nabízím, i doporučuji. Je to vynikající možnost jak se v klidu seznámit a kde si můžete vyzkoušet focení se mnou "nanečisto". O svatební den si pak nebudete připadat před foťákem nervózní a mě bude vnímat spíše jen jako dalšího z hostů.

Je možné focení svatebních portrétů mimo svatební den?

Ano, je to možné, můžeme si zvolit lokalitu, denní dobu (a světlo) bez jakýchkoli omezení (což by během svatebního dne nešlo) Díky tomu vám pak na svatbě zbyde více prostoru na zábavu a můžete se v klidu věnovat vašim hostům. Nespornou výhodou je i to, že na focení je více času, takže není potřeba nikam pospíchat.

A focení potrétů o svatební den?

Samozřejmě to není problém, focení portrétů během svateního dne je běžná praxe a během předsvatební schůzky vám pomohu ho co nejlépe začlenit do vašeho harmonogramu, aby vaše svatba měla co nejhladší průběh.

Odkud jsi?

Aktuálně už nějakých 15 let bydlím v Kladně, ale fotím všude tam, kde je třeba.

Rádi bychom, abys nám fotil svatbu, ale jsi z daleka, je to problém?

To problém vůbec není, jsem zvyklý fotit svatby po celé České republice. Rád cestuji, takže svatba na druhé straně republiky, nebo klidně i na druhé straně světa vůbec není žádný problém.

Účtuješ si cestovné?

Ano účtuji, ale cestovné je vypočítáváno individuálně. Je spousta faktorů, které se musí zohlednit. Cena pohonných hmot, údržba auta ale i doba strávená na cestě. Kdo má vlastní auto tak dobře ví o čem mluvím. I přes to všechno se ale snažím držet ceny cestovného ve velmi přijatelné výši.

Nafotil bys nám svatbu i v zahraničí?

Ano, ani to není problém. Pokud jste se rozhodli uspořádat svatbu mimo českou republiku, nebo klidně i mimo evropu bez obav se ozvěte.

Kontakt

E-mail
jr-foto@email.cz
Telefon
+420 777 013 666
Pondělí - Sobota
Od 10:00 do 20:00
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů